• Myślenice 32-400, ul.Mickiewicza 5
  • eudent.myslenice@gmail.com

Protetyka

W licznych rozmowach z pacjentami można stwierdzić, że w Myślenicach i okolicy jest duże zapotrzebowanie na pracę protetyczną odpowiadające najnowszym osiągnięciom techniki dentystycznej.

W licznych rozmowach z pacjentami można stwierdzić, że w Myślenicach i okolicy jest duże zapotrzebowanie na pracę protetyczną odpowiadające najnowszym osiągnięciom techniki dentystycznej. Również osoby przebywające w Polsce na urlopie, pytają o najlepsze rozwiązania, poszukują też możliwości ich wykonania solidnie i szybko, gdyż usługi stomatologiczne, a szczególnie protetyka są za granicą bardzo drogie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom podjęto współpracę z jedną z renomowanych krakowskich pracowni protetycznych. Doświadczenia lekarzy i protetyków dają możliwość zaproponowania i wykonania sprawdzonej, taniej, protezy akrylowej lecz według nowej precyzyjnej technologii zapewniającej lepsze przyleganie i utrzymanie, jak również protezy metalowe tzw. szkieletowej i jej komfortowej wersji, z ograniczoną płytą zamocowanej na niewidocznych zasuwach lub zatrzaskach Ew. na koronach teleskopowych.

Natomiast dla wymagających pacjentów możemy zaoferować prace kompozytowe i porcelanowe na podbudowie najlepszych materiałów (włókna szklane, metale szlachetne) które są wytrzymałem, przyjazne dla organizmu i przede wszystkim estetyczne. Fachowa wiedza, szczegółowa diagnoza poparta badaniem za pomocą endometru oraz zdjęciami RTG pozwolą znaleźć indywidualne i najlepsze rozwiązanie dla każdego. Zanim pacjent podejmie decyzję, uzyska wcześniej wszystkie informacje o cenie, trwałości i tolerancji organizmu na zastosowane materiały.